Vai Jums jau ir 18 gadi?

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk.

Par mums

ALKO MARKET ir specializēts alkoholisko dzērienu veikalu tīkls.
 
Uzņēmums savu aktīvo darbību uzsāka 2016. gadā un pārliecinoši ieņēmis savu daļu Latvijas alkoholisko dzērienu tirgū.
 
ALKO MARKET piedāvājumā ietilpst populāri un kvalitatīvi alkoholiskie dzērieni – stiprie alkoholiskie dzērieni, vīns, alus, kā arī bezalkoholiskie dzērieni (limonādes, ūdens, sulas, enerģijas dzērieni) un pārtikas preces (uzkodas, saldumi).
 
Klienta kartes īpašnieki veiksmīgi izmanto lojalitātes programmas priekšrocības – alkoholisko dzērienu atlaides un īpašos piedāvajumus!
 
ALKO MARKET sortimentā ir ievērojams skaits populāru pasaules ražotāju dzērieni, kā arī unikāla tiešā importa produkcija, kas ir pieejama tikai ALKO MARKET veikalos ar ražotāja atlaidēm.
 
ALKO MARKET mājas lapas apmeklētāju uzmanībai tiek piedāvāti alkoholiskie dzērieni internetā, alkohola akcijas Rīgā, lēts alkohols bez uzcenojuma, kā arī alkohols ar ražotāja atlaidēm.
 
Dzērieni visām gaumēm par zemām cenām!

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM.

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk.