Vai Jums jau ir 18 gadi?

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk.

Moldovas vīnu degustācijas nedēļas!

Moldovas vīnu degustācijas nedēļas! 01.05.2019 – 26.06.2019 Ar lepnumu piedāvājam Jūsu uzmanībai AURVIN vīnu sortimentu!

Lasīt tālāk


Ar prieku paziņojam par sadarbību ar Yandex.Taxi!

Ar prieku paziņojam par sadarbību ar Yandex.Taxi! Kamēr jūs iedzerat, par jūsu braucienu rūpējas Yandex.Taxi!

Lasīt tālāk


Kādu labumu veselībai dod sarkanvīns?

Kādu labumu veselībai dod sarkanvīns? Iziešu ar draudzenēm iedzert glāzi vīna – to dzird vīrieši darbadienu vai brīvdienu vakaros, bet lai jau! Izrādās, ka glāze vīna, precīzāk, sarkanvīna, dod vairāk labuma veselībai kā dažs labs auglis vai dārzenis! Regulārs sarkanvīna patēriņš novērš saaukstēšanos, aizsargā sirdi, attīra asinis un uzlabo atmiņu. Kā tieši tas notiek – uzzini zemāk!

Lasīt tālāk


Jauns ALKO MARKET veikals Sarkandaugavā - Tilta ielā 32!

Jauns ALKO MARKET veikals Sarkandaugavā - Tilta ielā 32! Ar prieku paziņojam par mūsu jauna ALKO MARKET veikala atklāšanu Rīgā, Tilta ielā 32! Veikala svinīgā atklāšana notika trešdien – 6 martā plkst. 10:00! Veikals tika atklāts Sarkandaugavā, tirdzniecības centrā “Draudzība”.

Lasīt tālāk


#TEIRDARBS! Meklējam pārdevēju-konsultantu darbam ALKO MARKET veikalos.

#TEIRDARBS! Meklējam pārdevēju-konsultantu darbam ALKO MARKET veikalos. Meklējam pārdevēju-konsultantu ALKO MARKET darbam veikalos! Alkoholisko un citu dzērienu mazumtirdzniecība ALKO MARKET veikalos

Lasīt tālāk


ALKO-MARKET.LV vietnes adreses maiņa!

ALKO-MARKET.LV vietnes adreses maiņa! Laipni lūdzam mūsu vietnē, ja Jūs meklējat kur iegādāties alkoholu Rīgā, vēlaties uzzināt par ALKO MARKET preču klāstu un apskatīt alkoholu internetā!

Lasīt tālāk


ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM.

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk.