Vai Jums jau ir 18 gadi?

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk.

Latvijas pirmāis premium džins Cross Keys Gin pieejams ALKO MARKET!

Latvijas pirmāis premium džins Cross Keys Gin pieejams ALKO MARKET! Pieejams ALKO MARKET veikalā AUDĒJU IELĀ 1! Par īpašu iepazīšanas cenu - 25.99 par 0.7L!

Lasīt tālāk


Īstais vasaras dzēriens! Pamēģini visas FRUTELLA garšas!

Īstais vasaras dzēriens! Pamēģini visas FRUTELLA garšas! Katru nedēļu, no 27. Jūnija līdz 24 jūlijām visos alko market veikalos notiks Frutella moscato degustācija! Un katru nedēļu viens veids būs pieejams par labāko cenu!

Lasīt tālāk


Informējam par veikalu darba laikiem Jāņos

Informējam par veikalu darba laikiem Jāņos Tuvojas vasaras svētki! Informējam par veikalu darba laikiem Jāņos:

Lasīt tālāk


ROZĀ VĪNS ALKO MARKET

ROZĀ VĪNS ALKO MARKET Dzēriens, kam piemīt savvaļas rožu krāsa, gardēžu aprīndās arī agrāk izraisīja apbrīnu. Rozā vīnu iemācījās ražot jau 15. gadsimtā. Ņemot vērā vieglo garšu un bagātīgo aromātu, vīns ieguva nemainīgu popularitāti un mīlestību no vīndaru puses, neskatoties uz tehnoloģijas relatīvo sarežģītību. Tomēr šodien, salīdzinājumā ar balto vai sarkano vīnu, rozā vīna popularitāte ir diezgan zema. Iespējams tas izraisīts par dzēriena informācijas trūkuma dēļ.

Lasīt tālāk


Moldovas vīnu degustācijas nedēļas!

Moldovas vīnu degustācijas nedēļas! 01.05.2019 – 26.06.2019 Ar lepnumu piedāvājam Jūsu uzmanībai AURVIN vīnu sortimentu!

Lasīt tālāk


Ar prieku paziņojam par sadarbību ar Yandex.Taxi!

Ar prieku paziņojam par sadarbību ar Yandex.Taxi! Kamēr jūs iedzerat, par jūsu braucienu rūpējas Yandex.Taxi!

Lasīt tālāk


Kādu labumu veselībai dod sarkanvīns?

Kādu labumu veselībai dod sarkanvīns? Iziešu ar draudzenēm iedzert glāzi vīna – to dzird vīrieši darbadienu vai brīvdienu vakaros, bet lai jau! Izrādās, ka glāze vīna, precīzāk, sarkanvīna, dod vairāk labuma veselībai kā dažs labs auglis vai dārzenis! Regulārs sarkanvīna patēriņš novērš saaukstēšanos, aizsargā sirdi, attīra asinis un uzlabo atmiņu. Kā tieši tas notiek – uzzini zemāk!

Lasīt tālāk


Jauns ALKO MARKET veikals Sarkandaugavā - Tilta ielā 32!

Jauns ALKO MARKET veikals Sarkandaugavā - Tilta ielā 32! Ar prieku paziņojam par mūsu jauna ALKO MARKET veikala atklāšanu Rīgā, Tilta ielā 32! Veikala svinīgā atklāšana notika trešdien – 6 martā plkst. 10:00! Veikals tika atklāts Sarkandaugavā, tirdzniecības centrā “Draudzība”.

Lasīt tālāk


#TEIRDARBS! Meklējam pārdevēju-konsultantu darbam ALKO MARKET veikalos.

#TEIRDARBS! Meklējam pārdevēju-konsultantu darbam ALKO MARKET veikalos. Meklējam pārdevēju-konsultantu ALKO MARKET darbam veikalos! Alkoholisko un citu dzērienu mazumtirdzniecība ALKO MARKET veikalos

Lasīt tālāk


ALKO-MARKET.LV vietnes adreses maiņa!

ALKO-MARKET.LV vietnes adreses maiņa! Laipni lūdzam mūsu vietnē, ja Jūs meklējat kur iegādāties alkoholu Rīgā, vēlaties uzzināt par ALKO MARKET preču klāstu un apskatīt alkoholu internetā!

Lasīt tālāk


ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKOS DZĒRIENUS IR AIZLIEGTS PĀRDOT, IEGĀDĀTIES UN NODOT NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM.

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lasīt vairāk.